Kocie sprawki PGE ARENIE Gdańsk
16.02.2015
Pokaż światu swojego ulubieńca i baw się w FUN ARENIE!  Z okazji Światowego Dnia Kota każdy właściciel tego sympatycznego – a może tajemniczego? – czworonoga ma szansę, by za darmo lub ze zniżką pobawić się w centrum sportowo-rekreacyjnym, które mieści się w PGE ARENIE Gdańsk.

Pracownicy PGE ARENY Gdańsk uwielbiają zwierzęta. Ponad rok temu zbierali dary dla gdańskiego schroniska „Promyk”. W zamian za fanty dla zwierzaków wszyscy chętni mogli za darmo odwiedzić stadion. Sympatią darzą go chyba również same zwierzęta. Przed miesiącem PGE ARENĘ odwiedziły dwa lisy. Pracownikom udało się sfotografować tych nietypowych gości, gdy ci przechadzali się spokojnie trybuną VIP. Zdjęcia lisów zrobiły w mediach furorę, obiegając internet, gazety i telewizję. Teraz czas na koty i na gest wobec ich właścicieli.

Światowy Dzień Kota przypada 17 lutego. Właśnie tego dnia, we wtorek, każdy, kto przyjdzie do FUN ARENY ze zdjęciem swojego kota, wydrukowanym albo w telefonie, otrzyma 10-procentową zniżkę na jazdę elektrycznymi gokartami po największym krytym torze na Pomorzu, zabawę w paintball elektroniczny, a także skoki na trampolinach.

Można też wziąć udział w konkursie na Facebooku: na zwycięzców czekają bezpłatne wejściówki do parku trampolin w FUN ARENIE. Dodatkową nagrodą jest gra planszowa „Monopoly”, w której na jednym z pól widać PGE ARENĘ. Wystarczy tylko zamieścić zabawne, ciekawe lub tajemnicze zdjęcie swojego kota na profilu PGE ARENY Gdańsk, a potem zabrać za nie najwięcej „lajków” od internautów.

Podobno koty chodzą własnymi drogami. Może więc ich właściciele spędzą w niebanalny sposób ostatni dzień karnawału?

 

Nasz Facebookowy Konkurs zakończony. Gratulujemy zwycięzcy :)

 

kot

Regulamin konkursu