Już w ten weekend Free Time Festiwal!
01.04.2016
Stadion Energa Gdańsk wraz z Lechią Gdańsk zapraszają do stanowiska nr 43

Serdecznie zapraszamy już w ten weekend do AmberExpo! W dniach 2-3 kwietnia odbędzie się tam Free Time Festiwal, czyli Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego. Podczas Festiwalu najciekawsze sposoby na spędzanie czasu wolnego zaprezentują firmy oraz instytucje sportowe, kulturalne i naukowe z całej Polski.

Wśród wystawców, na stanowisku nr 43 będzie również Stadion Energa Gdańsk wraz z Lechią Gdańsk. Zaprezentowana zostanie m.in. oferta FUN ARENY, jako idealnego miejsca na aktywne spędzenie wolnego czasu. W ramach dodatkowych atrakcji pojawi się fotobudka i piłkarzyki, sportowych emocji nie zabraknie! Dodatkowo przy stanowisku będzie można otrzymać kupony rabatowe na zwiedzanie Stadionu i inne atrakcje FUN ARENY, a najmłodszych na pewno ucieszy możliwość spotkania z maskotkami - Lwem Lechii Gdańsk i Arenką, surykatką z FUN ARENY.

W ramach festiwalu na głównej scenie zaprezentuje się trójmiejski klub sportowy „Movement”! Na co dzień prowadzą zajęcia z wykorzystaniem sprzętów w MOVEMENT ARENIE, pokazują, że parkour to nic innego, jak ćwiczenia ogólnorozwojowe z umiejętnością pokonywania przeszkód. Podczas występu zaprezentują jedyny w swoim rodzaju pokaz parkour oraz freerun!

Zapraszamy na Free Time Festiwal! Do zobaczenia przy stanowisku nr 43!

freetime citylight 2016 1000x1500px