FUN ARENA wspiera gdańskie surykatki
10.04.2015
Surykatki - wesołe ambasadorki FUN ARENY

Stado surykatek, mieszkanek oliwskiego ZOO, znalazło się pod opieką FUN ARENY. Park rozrywki działający na PGE ARENIE Gdańsk jest sponsorem tych sympatycznych zwierzątek.

Surykatki należą do najchętniej odwiedzanych przez gości mieszkańców oliwskiego ZOO. Te pochodzące z Afryki niewielkie zwierzątka są niezwykle zwinne, żyją całymi rodzinami i mają bardzo rozwinięte zachowania społeczne. – Nie znam nikogo, kto nie uśmiechnąłby się na ich widok. Trudno o lepsze skojarzenia dla naszego parku rozrywki, w którym można się bawić z rodziną i przyjaciółmi, spędzając aktywnie czas – mówi Karolina Żurawska ze spółki Arena Gdańsk Operator. – Pracując na PGE ARENIE Gdańsk, czujemy się częścią miasta i chętnie uczestniczymy w ważnych dla niego przedsięwzięciach. Cieszymy się, mogąc wesprzeć Miejski Ogród Zoologiczny w Gdańsku, tak tłumnie odwiedzany przez turystów i mieszkańców każdego roku.

Informacja o współpracy z FUN ARENĄ jest widoczna na ogrodzeniu wybiegu surykatek, który znajduje się w charakterystycznym nowoczesnym pawilonie dla żyraf. Wiosną i latem warto więc wybrać się do oliwskiego ZOO, by przyjrzeć się z bliska nowym, wesołym „ambasadorkom” FUN ARENY.

 

Foto: Joanna Pawłowska

 

 surykatka