FUN ARENA ubiega się o tytuł Miejscówki Roku w Trójmieście!

20.07.2015

FUN ARENA, największy w Trójmieście park rozrywki, ulokowany na blisko 9 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni PGE ARENY, ubiega się o tytuł Miejscówki Roku, organizowany przez trójmiejską redakcję portalu NaszeMiasto.pl. Zachęcamy do głosowania tutaj !

Codziennie będzie można oddać 5 głosów przez kliknięcie na odpowiedni przycisk oraz 1 raz za pomocą aplikacji Facebook, co jest równoznaczne z oddaniem kolejnych 5 głosów. Głosowanie czytelników w pierwszym etapie potrwa do 27 lipca do południa. W kolejnym etapie, trzy lokale z największą liczbą głosów zostaną poddane ocenie redakcji portalu NaszeMiasto.pl. Ostateczne rozstrzygnięcie plebiscytu planowane jest na 13 sierpnia.

FUN ARENA to miejsce, w którym każdy głodny zabawy znajdzie coś dla siebie – począwszy od rodzinnych atrakcji, poprzez możliwość organizacji niezapomnianych imprez korporacyjnych i prywatnych, aż po uciechy dla wielbicieli ekstremalnych doznań sportowych. W ofercie znajdują się zarówno płatne jak i darmowe atrakcje, a cały obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, seniorów i dzieci.