Free Time Festiwal już za nami, FUN ARENA najlepsza!
05.04.2016
FUN ARENA zdobyła Medal MERCURIUS GEDANESIS w kategorii "Sport i aktywny styl życia"

Miniony weekend obfitował w moc wrażeń i wiele pozytywnych emocji! W AmberExpo odbył się Free Time Festiwal, na którym nie zabrakło Stadionu Energa Gdańsk i Lechii Gdańsk. Wspólnie zaprezentowaliśmy ofertę spędzania czasu wolnego m.in. na Stadionie i w FUN ARENIE.

Podczas Festiwalu, odbył się również konkurs na „Najlepszą ofertę spędzania czasu wolnego”, jest nam niezmiernie miło poinformować, że FUN ARENA zdobyła Medal MERCURIUS GEDANESIS w kategorii "Sport i aktywny styl życia"!

Stanowisko Stadionu Energa Gdańsk i Lechii Gdańsk cieszyło się niemałą popularnością – najmłodsi radowali się ze spotkania surykatki Arenki, maskotki FUN ARENY, a ci starsi z możliwości wypróbowania skoków na trampolinie, rozegrania partii w piłkarzyki oraz zrobienia zdjęcia w fotobudce. Przy stoisku znajdował się także model elektrycznego gokarta, dzięki któremu można było poczuć się jak rajdowiec, a na głównej festiwalowej scenie Klub Movement dał niesamowity pokaz swoich umiejętności free run i parkour. To był weekend pełen wrażeń!

Dziękujemy za obecność i do zobaczenia na Stadionie Energa Gdańsk!