Free Time Festiwal 2019

03.04.2019
Za nami weekend pełen rozrywki! W sobotę, 6 kwietnia, odbył się Free Time Festiwal w AMBEREXPO. W harmonogramie imprezy znalazły się rozmaite atrakcje, w tym m.in. pojedynek na grille, zlot wielkich maskotek, kulinarne zabawy oraz zawody rowerowe. Nie zabrakło również stoisk strefy rozrywki Stadionu Energa Gdańsk - FUN ARENY! Zachęcamy do obejrzenia relacji z imprezy!

Free Time Festiwal to świetna propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią się nudzić. Każda edycja wydarzenia cieszy się ogromnym zainteresowaniem – co roku festiwal odwiedza aż 20 tysięcy gości. To kopalnia pomysłów, jak twórczo, przyjemnie oraz aktywnie spędzać wolny czas.

Tegoroczni wystawcy przygotowali aż 1001 interesujących ofert, rozplanowanych w 11 strefach! Na uczestników festiwalu czekały m.in. Ogólnopolski Konkurs Kulinarny o tytuł GOLD GRILL TEAM, opowieści o trawersie na Mount Everest i łowieniu ryb z Indianami Tsimane oraz oferta atrakcji skierowana do turystów.  Oczywiście, wśród wystawców nie zabrakło również największego parku rozrywki w Trójmieście, czyli FUN ARENY. Na trzech stoiskach zostały zaprezentowane wszystkie atrakcje! Uczestnicy festiwalu mogli m.in. poskakać na trampolinach Movement Areny, spotkać się z maskotką Arenką, obejrzeć eksponaty Muzem Lechii Gdańsk oraz zagrać w mini escaperooms. Na świeżym powietrzu na najmłodszych gości czekały dmuchańce. Co więcej, wewnątrz hali został rozegrany wyjątkowy turniej piłki nożnej!

Na festiwalu zaprezentowało się także Miasto Gdańsk – jako miejsce przyjazne aktywności, dostarczające wielu emocji. W stolicy Pomorza nie brakuje dróg rowerowych, ścieżek biegowych, pływalni, terenów rekreacyjnych czy siłowni pod chmurką. Dla miłośników nauki i kultury przewidziana została specjalna strefa, w której nie zabrakło kreatywnych eksperymentów i doświadczeń, prezentacji muzealnych eksponatów, animacji i zajęć plastycznych.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z festiwalu: