Ekipa telewizji Sky Sports odwiedziła bursztynowy stadion

05.11.2015
- Podczas meczów, przy pełnych trybunach, atmosfera musi być tu fantastyczna. Nie omieszkam osobiście tego kiedyś sprawdzić - mówił o Stadionie w Gdańsku Letnicy Olivier Manson z ekipy Sky Sports.

W środę na Stadionie w Gdańsku Letnicy gościła ekipa brytyjskiej telewizji Sky Sports. Dziennikarze stacji przeprowadzili wywiady z Sebastianem Milą i Jakubem Wawrzyniakiem, zawodnikami Lechii Gdańsk i reprezentacji Polski, m.in. na temat przygotowań do Euro 2016.

Stadion w Gdańsku Letnicy zrobił na ekipie telewizyjnej ogromne wrażenie. – Widziałem go wcześniej na jedynie zdjęciach, ale dopiero jak wszedłem na teren tego obiektu, mogłem sobie uświadomić jak wspaniale to miejsce wygląda. To naprawdę niesamowity stadion, wyglądający lepiej od większości tych, które mamy w Anglii. To taka odrobinę mniejsza wersja stadionu Emirates, gdzie gra Arsenal Londyn, ale dużo ładniejsza. Podczas meczów, przy pełnych trybunach, atmosfera musi być tu fantastyczna. Nie omieszkam osobiście tego kiedyś sprawdzić - powiedział Oliver Manson z firmy Pitch International, pracującej na zlecenie telewizji Sky Sports. 

Sky Sports to jedna z najbardziej znanych brytyjskich telewizji sportowych, obecna na antenie od ponad 25 lat.

Zobacz jak wyglądało nagranie wywiadu z Milą i Wawrzyniakiem: