BiegamBoLubię TYSIAKA na Stadionie w Gdańsku Letnicy

10.10.2015
Na najbliższych zajęciach BiegamBoLubię na Stadionie w Gdańsku Letnicy uczestników czeka ogólnopolski test na 1000 m

Na najbliższych zajęciach BiegamBoLubię na Stadionie w Gdańsku Letnicy uczestnicy będą mieli szansę wzięcia udziału w ogólnopolskim teście na 1000 m - BiegamBoLubię TYSIAKA. Cotygodniowe zajęcia biegowe, odbywające się na Stadionie, cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Trójmiasta. Tym razem staną się okazją do sprawdzenia swoich biegowych postępów.

Bieg na 1000 metrów to wymagający dystans, należący do wysiłków tlenowych. Pozwala sprawdzić naszą szybkość i wytrzymałość, ponieważ angażuje duże partie mięśni na długi czas (3-4 minuty). Każdy zawodnik, który zdecyduje się na udział w teście BBL, otrzyma informację w jakim czasie przebiegł dystans 1000 m. Uzyskany wynik podpowie jakiego rodzaju aktywność dodać do planu treningowego – czy pracować nad siłą biegową czy też zwiększać szybkość, na przykład poprzez interwały.

Podczas spotkania będzie można także zdobyć nagrody – książki o tematyce biegowej, takie jak „Trening metodą Galloway’a”, „Wbiec na szczyt”, „Pobij swój rekord”.

Dwie książki można też wygrać, biorąc udział w konkursie na Twitterze. Serdecznie zapraszamy do udziału - Regulamin znajdziecie tutaj.