Biegam Bo Lubię – Stadion Energa Gdańsk

18.06.2019
Trwa piąta edycja bezpłatnych warsztatów biegowych Biegam Bo Lubię. W każdą sobotę uczestnicy spotykają się pod bursztynową areną, gdzie rozpoczynają wspólny trening pod okiem wykwalifikowanego trenera. To prawdziwa gratka zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów aktywności fizycznej.

Biegam Bo Lubię to ogólnopolska inicjatywa bezpłatnych treningów biegowych. Uczestnicy spotykają się co sobotę, o godz. 9:30, na trawniku przy FUN ARENIE, pod Stadionem Energa Gdańsk. Całość prowadzi Jakuba Popławski – trener personalny z 10 letnim doświadczeniem, znany m.in. z zaangażowania w akcję „Breast Fit”.

Wziąć udział może każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dla osób początkujących to szansa na polepszenie kondycji i naukę odpowiedniej techniki, natomiast uczestnicy z większym doświadczeniem mogą poprawić swoją szybkość, skoczność, siłę i dynamikę.  Otwarta forma zajęć pozwala nie tylko doskonalić umiejętności, ale także swobodnie konsultować się z prowadzącym.

Tegoroczna edycja warsztatów ropozczęła się 13 kwietnia i potrwa do 12 października.  Na kolejne zajęcia zapraszamy już w najbliższą sobotę!

 

Jak biegać bezpiecznie