Beach Volleyball Business Cup
12.05.2015
Fair play z PGE ARENĄ

Arena Gdańsk Operator, zarządca stadionu PGE ARENA Gdańsk, jest oficjalnym partnerem  tegorocznej edycji Beach Volleyball Business Cup, turnieju siatkówki plażowej  skierowanego do firm i organizacji zrzeszających pracodawców. W ten sposób promuje zasady fair play i zdrowy tryb życia w organizacji.

–W sporcie, tak jak w biznesie, liczą się pozytywne relacje i zaufanie, dlatego bez wahania zaangażowaliśmy się w organizację BVB Cup – mówi Tomasz Kowalski, prezes spółki Arena Gdańsk Operator. – Jako gospodarz oficjalnego losowania par turniejowych siatkówki plażowej, które odbędzie się 25 czerwca w naszym centrum biznesowym, zadbamy wspólnie z organizatorem o dobrą atmosferę, sprzyjającą networkingowi i integracji – dodaje prezes Kowalski.

Część zawodników już odwiedziła PGE ARENĘ, uczestnicząc w otwartym treningu przed Beach Volleyball Business Cup 2015. Relację z zajęć, które odbyły się na trampolinach w FUN ARENIE, można przeczytać tutaj:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.861750813881343.1073741836.768693833187042&type=3.

- Nasz zespół tworzą ludzie, którym bliskie są sportowe pasje. Niektórzy z nich uprawiają amatorsko sport już od lat. Podczas rozgrywek Beach Volleyball Business Cup będą nas reprezentować aż dwie drużyny. Na co dzień w pracy również towarzyszą nam takie sportowe wartości, jak zaangażowanie, gra fair play i zdrowa rywalizacja. To one pozwalają nam biznesowo rozwijać PGE ARENĘ Gdańsk – dodaje Tomasz Kowalski.

Rejestracja do turnieju BVB Cup właśnie się zaczęła. Kto ma ochotę podjąć sportowe wyzwanie, może poznać szczegóły na stronie www.bvbcup.pl. Natomiast kibice powinni zarezerwować sobie pierwszy weekend wakacji, 27-28 czerwca, by dopingować siatkarzyna plaży przy molo w Sopocie. 

 

Więcej na: http://bvbcup.pl/