Stadion Energa Gdańsk przekazuje na aukcję WOŚP 10 osobową lożę VIP na mecz z Arką Gdynia
19.01.2018
Bursztynowy stadion po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku przekazuje na licytację ekskluzywną, 10-osobową lożę VIP podczas jednego z najważniejszych meczów roku – derbów Trójmiasta. Piłkarskie spotkanie, które budzi wyjątkowe emocje i przyciąga tysiące kibiców już w kwietniu na Stadionie Energa Gdańsk.

LICYTUJ!

Oglądanie meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia w ekskluzywnej loży VIP to niezwykłe przeżycie, nie tylko dla fanów klubów z Trójmiasta. To wyjątkowa szansa na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi w niezwykłym otoczeniu jednego z najpiękniejszych stadionów na świecie.

Niepowtarzalna licytacja obejmuje 10 biletów na mecz, 3 miejsca parkingowe na parkingu VIP, nielimitowany catering i open bar. Loża dostępna jest już dwie godziny przed meczem aż do dwóch godziny po jego zakończeniu. 

Informacje odnośnie realizacji biletów VIP:

30. Kolejka LOTTO Ekstraklasy 7.04.2018 - mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Arką Gdynia (termin i godzina może ulec zmianie w wyniku decyzji organizatora rozgrywek Ekstraklasa sp. z o.o.) 

Warunki uczestnictwa:

Podanie danych personalnych gości (imię, nazwisko i nr. PESEL) celem wypełnienia obowiązku nałożonego Ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (mecz piłki nożnej).  

Sposób dostarczenia przedmiotu licytacji:

Przesyłka kurierska na wskazany przez nabywcę adres w terminie 14 dni od realizacji płatności lub osobiście w sekretariacie Stadionu Energa Gdańsk – po wcześniejszym uzgodnieniu z Arena Gdańsk Operator.  

Kontakt:

Dział Hospitality, Arena Gdańsk Operator Sp. z o.o.
+48 517 250 656 - Leon Szumlański
vip@arenagdansk.com

Loża VIP