Free Time Festival
30.03.2018
7 i 8 kwietnia na terenie Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Amber Expo odbędzie się kolejna edycja Free Time Festiwal. Wydarzenie skierowane jest do osób preferujących aktywny styl życia i szukających pomysłów, jak kreatywnie i twórczo spędzać wolny czas. Na targach, kolejny rok z rzędu, pojawią się na wspólnym stoisku Stadion Energa Gdańsk i Lechia Gdańsk.

Fanów dobrej zabawy i sportowej rywalizacji oraz wszystkich chcących przeżyć #MocWrażeń zapraszamy na nasze stoisko, gdzie czekają:

  • atrakcje dla najmłodszych: trampolina, mini tor dla autek elektrycznych i gokarta, malowanie buziek, balony, maskotki, mini tor przeszkód zaaranżowany przez MOVEMENT ARENĘ
  • atrakcje dla dorosłych: wyzwanie przygotowane przez Escaperooms – skrzynia z nagrodą do otwarcia

Dodatkowo, na głównej scenie odbędzie się pokaz akrobacji w wykonaniu zespołu MOVEMENT ARENY!

Free Time Festival to multidyscyplinarny bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Projekt adresowany jest do rodzin z dziećmi, a także osób poszukujących wyzwań, preferujących nowoczesny, aktywny i zdrowy styl życia. W trzech halach wystawienniczych i na terenach zewnętrznych na zwiedzających czekać będzie masa atrakcji i konkursów.