Ekstra FAN Reaktywacja
08.05.2018
Do tej pory, w ramach 5 edycji męskich i 2 kobiecych, ponad 200 osób zmieniło swoje codzienne nawyki i znalazło w życiu więcej czasu na aktywność. Specjalnie dla absolwentów projektu powstał Ekstra FAN Reaktywacja, w ramach którego trenerzy programu, w tym Józef Gładysz, przypomną absolwentom poprzednich edycji, jaką radość daje aktywność i piłka nożna. Całość zwieńczy finałowy turniej piłkarski.

Ekstra FAN Reaktywacja to nowy projekt skierowany do absolwentów zakończonych edycji programów sportowo-zdrowotnych Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies. Jego celem jest przypomnienie uczestnikom programu jak przyjemna i jak ważna dla zdrowia jest regularna aktywność fizyczna.

Zwieńczeniem cyklu aktywizujących zajęć, będzie finałowy turniej piłkarski, w którym udział wezmą 8-osobowe drużyny, w których skład wejdą absolwenci poszczególnych edycji. Rozgrywki odbędą się w podziale na kategorię płci uczestników.

Co zaplanowaliśmy w ramach projektu Ekstra FAN Reaktywacja?

  • 1 spotkanie edukacyjne na Stadionie (10 maja, godz. 18.00)
  • 6 treningów (w każdą sobotę, od 12 maja do 16 czerwca 2017 r., w godz. 12-13), w tym 2 treningi ogólne i 4 piłkarskie z trenerami Ekstra FANA (Magda i Łukasz Płóciennik) oraz trenerem Józef Gładyszem)
  • finałowy turniej piłkarski (23 czerwca, godz. 12)

Drużyny można zgłaszać drogą mailową, przesyłając na adres EkstraFAN@arenagdansk.com lub EkstraFANLadies@arenagdansk.com zgłoszenie, zawierające nazwę drużyny, nazwiska uczstników i kapitana. Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się w regulaminem: Regulamin projektu Ekstra FAN - Reaktywacja