Dojazd na mecz Lechia Gdańsk-Arka Gdynia
04.04.2018
Rekomendujemy dojazd bezpłatnymi pociągami SKM
  • POCIĄGI SKM

W związku z organizowanym 7 kwietnia 2018 r. meczem Lechia Gdańsk – Arka Gdynia rekomendujemy główny środek transportu na dojazd do stadionu i na powrót z niego - bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion Expo zgodnie z poniższym rozkładem:

Rozkład SKM
 
Uwaga! Pociągi SKM nie zatrzymują się na przystankach "Gdańsk Stocznia" i "Gdańsk Nowe Szkoty"!

 

  • TRAMWAJE I AUTOBUSY

Tramwaje linii 10 oraz autobusy linii 158 i 283 będą funkcjonować według sobotnich rozkładów jazdy.

Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej kibiców mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) chwilowe zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk www.ztm.gda.pl

Uwaga! Po zakończeniu meczu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 19:27 z Brętowa PKM do Nowego Portu oraz o godz. 19:47 z przystanku "Władysława IV" [2169] w kierunku Węzła Kliniczna zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, Kliniczna.

Uwaga! Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM Gdańsk.

 

  • PARKINGI

Dla zmotoryzowanych kibiców i gości Free Time Festival jest przeznaczony parking P4 - płatny 20 złotych (15 złotych po godzinie 16.00).

Na potrzeby meczu wyznaczone zostaną dodatkowe miejsca parkingowe dla autokarów w ciągu ul. Marynarki Polskiej, od skrzyżowania z ul. Śnieżnej do ulicy Uczniowskiej.

Uwaga! Ze względów organizacyjnych wyjazd z parkingu P4 w godz. 17:00-18:15 nie będzie możliwy. Przepraszamy za utrudnienia.