4. urodziny FUN ARENY
25.06.2018
W najbliższy czwartek, 28 czerwca, odbędą się 4. urodziny centrum rekreacyjno-sportowego FUN ARENA. Dla wszystkich, którzy chcą świętować ten dzień na stadionie, przygotowaliśmy atrakcje i urodzinowe promocje.
1200x628-urodziny-FA

Zewnętrzny tok gokartowy, elektroniczny paintball czy bungee z widokiem na Gdańsk – to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje FUN ARENA. Liczące ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych centrum obchodzi 4. urodziny. Tego dnia dzieci, które nie przekroczyły 4. roku życia, z wybranych atrakcji będą mogły skorzystać za darmo. Obowiązywać będzie również 40% zniżka na Escaperooms, a osoby, które polubią fanpage Pitstop Gdańsk za atrakcje zapłacą tylko połowę ceny. Ponadto, o godzinie 14.00 wszyscy goście zjedzą urodzinowy tort.

W 2014 roku wyjątkowe na mapie Trójmiasta centrum rozrywki, otwierał Paweł Adamowicz – prezydent Gdańska.

- Już wtedy oferowane przed FUN ARENĘ atrakcje, wykraczały poza standardy innych obiektów, a od tego czasu oferta centrum powiększyła się o kolejne  – mówi Wojciech Dąbrowski, Dyrektor ds. Komunikacji i CSR Stadionu Energa Gdańsk.

W FUN ARENIE każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek. Najmłodsi mogą spędzić czas na liczącym prawie 1500 metrów kwadratowym placu zabaw. Pokonując kolejne fragmenty trasy, na swojej drodze spotkają statek, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową czy tyrolkę. Playground Arena to również ogromny statek piracki i specjalnie wydzielona strefa dla dzieci poniżej 3. roku życia. Dzieci mogą poćwiczyć parkour i kalistenikę w parku trampolin – Movement Arena, spróbować swoich sił na torze wrotkarskim albo odwiedzić strefę symulatorów.

Wśród oferty FUN ARENY nie brakuje również atrakcji dla osób o mocnych nerwach. W liczących 6 pokoi o zróżnicowanej tematyce Escaperoomach, goście rozwiązują zagadki, a na największym w Trójmieście elektronicznym paintballu czy zewnętrznym torze gokartowym pokonują swoje granice. 

Szczegółowe informacje o atrakcjach dostępne na stronie: www.funarena.pl

Promocje na 4. urodziny FUN ARENY:

  1. Dzieci do lat 4 wchodzą GRATIS przez 4 godziny (10:00 - 14:00), na 4 atrakcje FUN ARENY (Playground Arena, trampoliny, Movement Arena - parkour i kalistenika, zwiedzanie Stadionu)
  2. Za okazaniem dowodu osobistego, urodzeni 4. dnia każdego miesiąca otrzymają 10% rabatu na wszystkie atrakcje FUN ARENY przez cały urodzinowy dzień.
  3. Na pierwsze 3 godziny rezerwacyjne (10:00, 11:30 i 13:00) obowiązywać będzie 40% zniżki do Escaperooms.
  4. Dla osób które polubią fanpage PitStop-Gdańsk -50% ceny na ich atrakcje.