Zakończyły się licytacje przedmiotów, które przekazaliśmy na rzecz Aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
24.01.2018
10 631 złotych - to łączna kwota, za którą wylicytowano przedmioty przekazane w tym roku przez Stadion Energa Gdańsk na Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się 10-osobowa loża VIP, wraz z nielimitowanym cateringiem i obsługą barmańską, którą wylicytowano za cenę 10 000 złotych. Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł - wraz ze swoimi gośćmi - obejrzeć z niej jeden z najbardziej wyczekiwanych meczy: trójmiejskie derby Lechia Gdańsk-Arka Gdynia, które w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy odbędą się już w kwietniu. Warto wspomnieć, że zwycięzca aukcji będzie miał do dyspozycji prywatną trybunę z jednym z najlepszych widoków na płytę boiska na całym Stadionie Energa Gdańsk.

Drugim przedmiotem licytacji przekazanym przez Stadion Energa Gdańsk był unikalny fragment charakterystycznego, poliwęglanowego poszycia stadionu. Został on wykonany na specjalne zamówienie w Niemczech, w sześciu oryginalnych odcieniach bursztynu. Pamiątkowy fragment poszycia został zamontowany podczas budowy w 2010 roku i zdemontowany w 2017 roku. Jego ostateczna cena wyniosła 631 złotych.

Głównym celem tegorocznej zbiórki jest - już po raz siódmy - wsparcie oddziałów neonatologicznych. Dzięki dotychczasowym działaniom Orkiestry udało się doposażyć oddziały leczenia noworodków w 3844 specjalistycznych urządzeń medycznych.

Dziękujemy za udział w licytacjach oraz każdą inną formę wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Dzięki Wam po raz kolejny udało się pobić rekord zbiórki!