04/02/2014

PGE ARENA pomaga Hospicjum

PGE ARENA pomaga Hospicjum

W sobotę 8 lutego zapraszamy Państwa szczególnie serdecznie na PGE ARENĘ. Na ten dzień Lechia Gdańsk, Stowarzyszenie Kibiców Lwy Północy oraz Arena Gdańsk Operator, zaplanowali wspólnie wyjątkowe atrakcje, a skorzystać z nich będzie można przyłączając się do akcji zbierania darów dla Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza.

PGE ARENA ponownie otwiera swoje drzwi w „Zwiedzaniu za pomaganie”. Zapraszamy do wyjątkowych wycieczek po zimowym stadionie, zobaczenia nowej wystawy unikatowych pamiątek piłkarskich, sprawdzenia swojej odwagi podczas zjazdu szaleńczą kolejką tyrolską spod dachu stadionu i zabawy w T29.

Chcemy  w ten sposób, wspólnie z Państwem, pomóc Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza, które od ponad 30 lat roztacza opiekę nad terminalnie chorymi pacjentami, osobami starszymi i dziećmi. Rocznie trafia tu ponad 1000 pacjentów, a opieka im udzielana jest bezpłatna. Hospicjum będzie wdzięczne za każdy dar rzeczowy, którą zechcą Państwo przynieść w zamian za skorzystanie z atrakcji czekających w najbliższą sobotę na stadionie. Potrzebne są m.in.: środki pielęgnacyjne, środki czystości, naczynia, pościele, prześcieradła. Rzeczy, na które czeka Hospicjum: http://megalo.kei.pl/hospicjum/index.php/wsparcie/potrzeby-biezace

 

A w podziękowaniu za Państwa wielkie serca przygotowaliśmy na PGE ARENIE:

  • Zwiedzanie Stadionu w tym nowej wystawy pamiątek piłkarskich – wyjątkowych i unikatowych zbiorów będących częścią kolekcji śp. Dawida Zapisek, niepełnosprawnego chłopca, zagorzałego kibica Lechii Gdańsk i Realu Madryt.
  • Wizytę w Muzeum Lechii Gdańsk, w którym w godzinach 11:00 – 14:00 będą czekali na Państwa Wojciech Łazarek- były piłkarz i trener Gdańskiej Lechii oraz selekcjoner reprezentacji Polski, a także Bogdan Adamczyk, najskuteczniejszy zawodnik Biało-Zielonych w historii występów w ekstraklasie. 
  • Zabawę w T29 z animatorkami dla najmłodszych, zawody ping-ponga i promocyjne ceny na lunch (14zł) i grzane wino (6 zł)
  • Kolejkę tyrolską – szaleńczy zjazd spod dachu stadionu nad murawą w tym dniu w wyjątkowej cenie - 15 zł za zjazd

Warto zaznaczyć w kalendarzu datę 8 lutego i udać się tego dnia na stadion po dobrą zabawę i po to, by pomóc innym. 

Czekamy na Państwa od godziny 10:00 do 16:00.

DO ZOBACZENIA NA PGE ARENIE!

 

Newsletter

Formularz kontaktowy