03/06/2017

Kolejna edycja rodzinnego festynu Gdańsk Dzieciom

Festyn Gdańsk Dzieciom ponownie przy Stadionie Energa Gdańsk

3 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk po raz kolejny odbędzie się niepowtarzalny festyn z okazji Dnia Dziecka. Bursztynowy obiekt, centrum trójmiejskiej rozrywki, przygotuje razem z Parterami wiele atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych i ich opiekunów.

Na uczestników wydarzenia czeka ponad 100 wyjątkowych atrakcji. Wśród nich Ścieżka Przygody – gra miejska, na trasie której znajdą się różnorodne wyzwania i zadania do wykonania. Na poszukiwaczy przygód czekały będą nagrody. Zachęcamy także do skorzystania z symulatorów jazdy autobusem oraz przejażdżki historycznymi i nowoczesnymi pojazdami Gdańskich Autobusów i Tramwajów. Gwarantowana #MocWrażeń nie tylko dla dzieci!.

Odwiedzający będą mieli również okazję obejrzeć na scenie przy Stadionie wyjątkowe występy artystyczne, eksperymenty naukowe, pokazy klubów sportowych oraz konkursy z nagrodami. Finałem na scenie będzie spektakl Cudowne Musicale przygotowany przez Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM.

Tradycyjnie podczas festynu „Gdańsk Dzieciom” Stadion Energa Gdańsk zostanie otwarty dla zwiedzających. To wyjątkowa szansa dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć bursztynowej korony od środka. W dniu wydarzenia udostępniona będzie bezpłatna trybuna żółta.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gdańsk, Gdańskie Autobusy i Tramwaje oraz operator Stadionu Energa Gdańsk.

Newsletter

Formularz kontaktowy