Wrotkowisko T29 i Kolej Tyrolska co niedzielę na PGE Arenie

Przez najbliższe trzy miesiące, począwszy od 28 października 2012 r., w każdą niedzielę na stadionie PGE Arena Gdańsk, miłośnicy rolek i wrotek będą mieli możliwość darmowej jazdy na krytym torze wewnątrz stadionu.

Przez najbliższe trzy miesiące (październik-grudzień 2012 r.) każda niedziela na stadionie PGE Arena Gdańsk, będzie doskonałą okazją dla miłośników rolek i wrotek do darmowej jazdy na krytym torze wewnątrz Stadionu.

Od początku funkcjonowania Stadionu, działa profesjonalny tor wrotkarski, który cieszy się ogromną popularnością wśród entuzjastów tej dyscypliny. Organizowany jest także każdego roku Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy będący cykliczną Imprezą skupiającą kilkuset osobową grupę sympatyków rolek.

Pomysłodawcą nowej atrakcji  jest zarządca Stadionu, Arena Gdańsk Operator oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Twister Trójmiasto.

Największe polskie wrotkowisko czynne będzie w godzinach 11 -18 w każdą niedzielę niekolidującą z wcześniej ustalonymi już imprezami masowymi na PGE Arenie (zachęcamy do każdorazowej uprzedniej konsultacji informacji zawartych na naszych stronach www).  
Wejście na zamknięty tor wrotkarski będzie możliwe przez T29 Sports Bar & Restaurant. Operator Gastronomiczny stadionu przygotował dla wszystkich wrotkarzy promocyjną ofertę menu.
Każdy miłośnik wrotek będzie mógł skorzystać z usług wypożyczalni, sklepu oraz serwisu sprzętu rolkarskiego. Będzie także możliwość uzyskania porad od profesjonalnych instruktorów jazdy. 

Bezwzględnie konieczne jest używanie kasku i innych elementów ochraniających ciało na Wrotkowisku T29.

Równolegle działać będzie Kolej Tyrolska, czyli szalony zjazd na linie pomiędzy trybunami na wysokości ponad 30 metrów!

Zapisy na Kolej Tyrolską odbywać się będą w T29 Sports Bar & Restaurant. Dla uczestników, chcących skorzystać z nowej atrakcji Operator Stadionu wraz z firmą PIT Stop, przygotowali ofertę promocyjną (25 zł za zjazd), która obowiązywać będzie 28 października w dniu wielkiego otwarcia wrotkowiska.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona

Zachęcamy do skorzystania z Parkingu P1 znajdującego się przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk 1, z którego najłatwiej można dotrzeć do baru T29. Uczestników obowiązuje regulamin, który zamieszczony jest na stronie www.pgearena.gdansk.pl oraz przy wejściach na wrotkowisko a także w punkcie startowym kolejki tyrolskiej.

 Plan atrakcji:

  •  otwarte warsztaty rolkowe
  •  Pokazy Freestyle Slalom Skating
  •  Kolej Tyrolska
  •  kącik dla dzieci w T29 Sports Bar & Restaurant
  •  animacje dla najmłodszych


Zapraszamy wszystkich spragnionych wrażeń w niedzielę na PGE Arenę Gdańsk!

 

 

 


Pobierz: Regulamin Wrotkowiska T29 i Toru Wrotkarskiego
Pobierz: Regulamin Kolei Tyrolskiej

Newsletter

Formularz kontaktowy