#Tutajw2017 – stadion wizytówką Gdańska

Podsumowanie roku na Stadionie Energa Gdańsk

Bursztynowy obiekt ze względu na swoją niepowtarzalną architekturę często pojawia się w różnorodnych realizacjach filmowych, programach telewizyjnych czy spotach promocyjnych. 

W 2017 roku nagrywano tutaj m.in. bollywoodzką produkcję #Vijay 61 (http://bit.ly/2ksfpJC) czy polską komedię romantyczną „Miłość jest Wszystkim” (http://bit.ly/2yrWOCm).

Codziennie gdański stadion można dostrzec w czołówce wiadomości TVP (http://bit.ly/2k5iX4f), a jego wnętrze stało się tłem studia popularnego programu Gol Ekstra. Na stadionie nagrywano również znany magazyn piłkarki Jedenastka (http://bit.ly/2kNb83w).

W tym roku gościliśmy ekipę programu Sonda 2, która realizowała u nas materiał o „elektronicznych nosach”, a także ekipę programu Turbokozak. Gościem popularnej produkcji był siatkarz Krzysztof Ignaczak, który zmierzył się z piłkarskimi zadaniami (http://bit.ly/2AXPlhm).

Nasz stadion pojawił się także w kampaniach promujących Miasto Gdańsk m.in. Tu się żyje (http://bit.ly/2C4WGuN) oraz Week Ends In Gdańsk – realizowana z myślą o turystach z zagranicy (http://bit.ly/2o2uA1b). Stadion Energa Gdańsk pokazano również w filmie w tle na fanpage’u Miasta Gdańska (http://bit.ly/2yssqbm).

Newsletter

Formularz kontaktowy