#Tutajw2017 – Imprezy masowe

Podsumowanie roku na Stadionie Energa Gdańsk

Ten rok obfitował dla nas w liczne imprezy masowe i wydarzenia, które przyciągnęły na Stadion Energa Gdańsk odwiedzających z całego kraju i nie tylko.

#Tutaj odbyło się 19 meczy Lechii Gdańsk. Jeden z nich, pojedynek z Legią Warszawa, przyniósł nawet nowy rekord frekwencji podczas ligowych rozgrywek. Spotkanie obejrzało 37 220 kibiców (http://bit.ly/2AYelYh). 

W tym roku 32 736 fanów piłki nożnej miało także okazję zobaczyć w Gdańsku mecz Reprezentacji Polski z drużyną Meksyku (http://bit.ly/2j1K588). Mimo że pojedynek zakończył się przegraną Polaków 0:1, emocje i #MocWrażeń były niepowtarzalne. 

Jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku był niewątpliwie koncert legendarnego zespołu Guns N’ Roses (http://bit.ly/2B0hHtY). 42 358  fanów rocka bawiło się na stadionie przy znanych utworach tj. Welcome to the Jungle czy Sweet Child O’ Mine.

Po raz kolejny, wspólnie z urzędem miasta latem organizowaliśmy wielki festyn rodzinny Gdańsk Dzieciom (http://bit.ly/2nC6p9I). Razem z partnerami wydarzenia przygotowaliśmy dla uczestników ponad 100 atrakcji, liczne niespodzianki i nagrody. Tego dnia w okolicy stadionu pojawiły się setki osób, ale królowały dzieci.

W 2017 organizowaliśmy także wyjątkowe wydarzenie dla miłośników filmów i motoryzacji – Kino Samochodowe przy stadionie (http://bit.ly/2AhRKGw). Widzowie mieli okazję obejrzeć kultowy „Drive” z Ryanem Goslingiem i poczuć niepowtarzalny klimat rodem ze stanów. 

Gratką dla fanów motoryzacji były też organizowane przy stadionie zloty Trójmiasto Klasycznie. Wiosną, na rozpoczęciu sezonu zlotów i jesienią na zakończeniu pojawiły się setki oldschoolowych pojazdów i tysiące zwiedzających. Było co podziwiać.

We wrześniu zorganizowaliśmy trzecią edycję największego święta piwa na Pomorzu. Amber Fest pobił kolejny rekord frekwencji. W tym roku przy stadionie bawiło się ponad 30 tysięcy osób (http://bit.ly/2ABPXcd).

Newsletter

Formularz kontaktowy