Sportowy konkurs fotograficzny

 

Codzienna aktywność fizyczna jest kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia. Piękna pogoda sprzyja rodzinnym aktywnościom na świeżym powietrzu i różnorodnym formom aktywności fizycznej. Warto uwiecznić je na zdjęciu i podzielić się swoimi pomysłami z innymi. Bądźcie inspiracją dla innych i przy okazji wygrywajcie super nagrody!

Miasto Gdańsk zaprasza do wzięcia udziału w rodzinnym, sportowym konkursie fotograficznym „Aktywność fizyczna nie musi być nudna – ogranicza Cię tylko wyobraźnia”. Tematem konkursu jest przedstawienie naszej codziennej aktywności fizycznej. Zachęcamy do fotografowania naszych autorskich gier czy rodzinnych zabaw na świeżym powietrzu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do dnia 10 czerwca 2015 r do godziny 12.00 fotografię rodzinną na adres e-mail: futbolowygdansk@gdansk.gda.pl, oraz wypełnić Kartę Zgłoszenia, będącą załącznikiem do Regulaminu Konkursu „Aktywność Fizyczna nie musi być nudna – ogranicza Cię tylko wyobraźnia”, wraz z krótką informacją na temat swojej rodziny, okolicznościach wykonania zdjęcia oraz aktywności fizycznej i roli jaką odgrywa w naszym codziennym życiu. Nie zapomnijcie opisać miejsca w którym zostało wykonane dane zdjęcie.

O wyborze najlepszych zdjęć zadecyduje Komisja Konkursowa a wyniki zostaną ogłoszone 10 czerwca 2015 r. na stronie Miasta Gdańska www.gdansk.pl ; www.facebook.com/zGdanska; pgearena.gdansk.pl; www.facebook.com/PGEArena

Nagrodą główną w konkursie są bilety na mecz towarzyski piłki nożnej Polskiej reprezentacji, która zmierzy się z Grecją 16 czerwca 2015 r. na PGE Arena Gdańsk.

Jednocześnie ufundowane zostaną dwie dodatkowe nagrody w postaci materiałów promocyjnych o Gdańsku oraz sprzętu sportowego. Partnerem konkursu jest PGE Arena Gdańsk.

 reg

 

Plakat nowy konkurs

 

 

 

Newsletter

Formularz kontaktowy