Rozśpiewane Walentynki na PGE ARENIE

Rozśpiewane Walentynki na PGE ARENIE

Pomysł na romantyczny wieczór w niezwykłej scenerii…

Poszukujesz pomysłu na spędzenie romantycznego wieczoru w niebanalnym miejscu? Zależy Ci na klimatycznym wystroju i smacznej kuchni? Wszystko to i wiele więcej, oferuje PGE ARENA Gdańsk.

Zaproś swoją wybrankę/wybranka na niezapomniane Walentynki 2013. Za jedyne 149 złotych od pary zjecie kolację, którą szef kuchni zaplanował specjalnie z myślą o Walentynkach, będzie Wam towarzyszyła nastrojowa muzyka a dodatkowo, cały czas będziecie mieli widok na murawę wspaniale oświetlonego dla Was, najpiękniejszego stadionu w Polsce.

Ale to nie koniec atrakcji. Po kolacji zapraszamy na zwiedzanie stadionu. Zobaczycie tajemnicze miejsca, których na co dzień nie odwiedzają grupy zwiedzających, a wieczór zakończymy w Sports Pub T-29 zabawą przy karaoke. W T-29 odbędą się też losowanie nagród i konkursy dla par, w których będzie można wygrać:

  • podwójne zaproszenie na czerwcowy koncert Bon Jovi
  • voucher na kwotę 100 PLN do wykorzystania w Sports Pub T-29
  • 2 podwójne zaproszenia na zjazd kolejka tyrolską
  • oraz, w konkursie na najbardziej rozśpiewana parę – voucher na 150 PLN do Sports Pub T-29

Stadion PGE ARENA zaprasza na niezapomniane Walentynki 2013!

Zaczynamy w czwartek, 14 lutego o godz. 19.00 w PGE Atom Club na pierwszym poziomie stadionu (ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, parking dla walentynkowiczów - gratis).

 Szczegółowe informacje oraz rezerwacje:  58 76-88-360 oraz 48 607-110-157

Kolej Tyrolska na PGE Arena Gdańsk - szalony zjazd na 200 metrowej linie pomiędzy trybunami na wysokości ponad 30 metrów! To wyjątkowa możliwość poznania bursztynowego stadionu z zupełnie innej perspektywy.

Pub T29 Sports Bar & Restaurant to szczególne miejsce. Powstał z myślą o wszystkich kibicach a także o  tych, którzy chcą przeżywać wielkie sportowe emocje i spędzić czas w wyjątkowym miejscu i wyjątkowej atmosferze.

Bon Jovi to jeden z najbardziej popularnych zespołów na świecie. Przeboje "It`s My Life", "Livin On a Prayer" czy "Always" grane są każdego dnia w największych stacjach radiowych na wszystkich kontynentach. W przeszłości próba sprowadzenia zespołu do Polski podejmowana była kilkukrotnie. Nigdy jednak do tej, pory zespół na czele z swoim charyzmatycznym wokalistą nie pojawił się w naszym kraju. Czerwcowy koncert w Gdańsku odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej "Because We Can – The Tour". 

Bilety można kupować za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT.

 

Newsletter

Formularz kontaktowy