Rodzinne uroczystości na PGE ARENIE

Rodzinna uroczystość w niebanalnym i ciekawym miejscu? PGE ARENA Gdańsk do usług!

Jeśli zbliża się duża rodzinna uroczystość, którą chcemy zorganizować inaczej niż inni, w nietypowym a jednocześnie bardzo rozpoznawalnym miejscu, to warto zastanowić się nad wyborem PGE ARENY. Stadion, nie dość, że jest oryginalnym i pięknym obiektem to oferuje doskonały catering i sale zarówno na małe uroczystości 10, 20 lub 30 osobowe, jak i dla kilkuset gości. A wszystko to w przestępnej cenie. 

Na stadionie odbywały się już takie wydarzenia jak imprezy integracyjne, studniówki czy dyskoteki. Jest to jednak miejsce, w którym z powodzeniem można zaplanować urodziny, imieniny, ważne rocznice, wesela czy przyjęcia komunijne. Choć obiekt jest wielki, to ma także do dyspozycji eleganckie i kameralne loże, które są idealne do organizowania wydarzeń w gronie rodzinnym, od 10 do 30 osób.

Stadion jest nie tylko ciekawy, ale także świetnie położony. Bez kłopotu można do niego dotrzeć komunikacją miejską nawet w weekendy i święta, a jeśli ktoś zdecyduje się na przyjazd własnym autem, do jego dyspozycji zostanie oddane specjalne miejsce postojowe dosłownie kilkadziesiąt metrów od głównego wejścia.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

e-mail: k.bieganska@arenagdansk.com
tel.: 58 76 88 662

 

 

Newsletter

Formularz kontaktowy