Puchar Henri Delaunaya na PGE Arenie Gdańsk

Trofeum mistrzostw Europy…

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk mieli wyjątkową okazję zrobienia pamiątkowego zdjęcia z trofeum wręczanym mistrzom Europy – Pucharem Henri Deleunaya, który we wtorek gościł na PGE Arenie Gdańsk.

Puchar jest w Gdańsku od wtorku do czwartku. Rano przyleciał na lotnisko im. Lecha Wałęsy. Następnie eskortowany przez 30 harleyowców odwiedził Klinikę Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej, a następnie przybył na stadion PGE Arena Gdańsk – jedną z aren Euro 2012 i zarazem obiekt, na którym na co dzień grają Biało-Zieloni. Tu sesję zdjęciową przy trofeum miały wszystkie roczniki młody adeptów sztuki piłkarskiej z Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk. Późnej Puchar ruszył w dalszą trasę.

25 i 26 kwietnia każdy będzie mógł go obejrzeć na Targu Węglowym. W godzinach 10.00 – 20.00 zostanie on wystawiony dla publiczności na specjalnej rampie. Kibice będą mieli niepowtarzalną okazję zrobienia sobie z nim zdjęcia, ale nie swoimi aparatami, lecz kamerą UEFA. Po dwóch dniach będzie można sobie te zdjęcia bezpłatnie ściągnąć ze strony www.uefa.com.

Na odwiedzających czeka wiele rozrywek. Będzie można m.in. zobaczyć filmy z najciekawszymi fragmentami meczów UEFA EURO, rozegrać mecze na mini boisku, wziąć udział w konkursie na najmocniejszy strzał na bramkę, czy poobserwować popisy piłkarskich freestylerów. Każdego wieczoru obok trofeum stanie jego 35-metrowa kopia - nadmuchiwany balon.

W ciągu tych dwóch dni kibice będą mogli również wygrać bilety na mecze UEFA EURO 2012 biorąc udział w różnych piłkarskich konkursach. Taki bilet otrzyma, na przykład, osoba nr 1000, która podejdzie do Pucharu.

Newsletter

Formularz kontaktowy