Pierwszy ślub na PGE ARENIE Gdańsk!

Pierwszy ślub na PGE ARENIE Gdańsk!

Inga i Konrad – to imiona pierwszej młodej pary, która zdecydowała się zawrzeć związek małżeński na stadionie PGE ARENA Gdańsk. Ślubu udzielał sam prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz. Ceremonii towarzyszyło ogromne zainteresowanie. Oprócz kilkudziesięciu gości weselnych pojawiło się także wielu  dziennikarzy.

Choć żadne z nich nie jest ogromnym miłośnikiem futbolu, to jednak oboje zgodnie zdecydowali, że miejscem ich zaślubin będzie właśnie najpiękniejszy stadion w Polsce, PGE ARENA Gdańsk.

- Wiedzieliśmy, że żadne sztampowe miejsce nie wchodzi w grę. Rozważaliśmy kilka miejsc, ale wybór padł ostatecznie na PGE ARENĘ. Początkowo planowaliśmy jedynie wesele w pubie T-29, jednak kiedy pojawiła się możliwość urządzenia ceremonii na murawie, nie zastanawialiśmy się ani chwili. To była spontaniczna decyzja, ale bardzo trafna tym bardziej, że pogoda jest wprost wymarzona - cieszyła się Inga.

Choć zdarza się to rzadko, tym razem ślubu osobiście udzielił prezydent Gdańska. Zgodnie z tradycją było podniośle i wzruszająco, a prezydent wielokrotnie gratulował i akcentował znaczenie miłości w naszym życiu. - Wiem, że tak naprawdę decyzję podjęliście już jakiś czas temu, ale cieszę się, że oficjalnie potwierdzacie ją właśnie na tym stadionie - mówił prezydent Adamowicz.

Kiedy tylko ceremonia dobiegła końca, młodzi wpadli w objęcia…. dziennikarzy. - Jesteśmy trochę zdziwieni, ale cieszymy się z tego zainteresowania. To dla nas miłe zaskoczenie - podsumował liczne wywiady Konrad.

Po zakończeniu wywiadów, Państwo Młodzi odebrali życzenia od gości, zrobili wspólne zdjęcie na stadionie a następnie udali się wesele do pubu T-29. Kiedy kolejny ślub na stadionie? Kto wie, być może całkiem niedługo.

 

Newsletter

Formularz kontaktowy