Pierwsza studniówka na PGE ARENIE!

Pierwsza studniówka na PGE ARENIE!

Uczniowie Zespołu Szkół Łączności z Gdańska byli pierwszą grupą, która zdecydowała się na tradycyjną studniówkową zabawę w niezwykłym miejscu - na PGE Arenie. Jak zgodnie twierdzą uczniowie, zabawa była doskonała zaś sceneria najpiękniejszego stadionu w Polsce sprawiła, że noc była absolutnie wyjątkowa.

W piątkowy wieczór, pod stadion podjechało mnóstwo aut, które dowoziły kolejnych imprezowiczów. Wśród nich można było zobaczyć nawet potężne, długie na wiele metrów limuzyny. Łącznie przybyło blisko 300 gości.

Na szczęście duża przestrzeń PGE Atom Klubu, na pierwszym poziomie stadionu, gwarantuje odpowiednie warunki do zabawy nawet dla tak dużej grupy. Z odtańczeniem tradycyjnego Poloneza nie było więc najmniejszego problemu.

Podczas imprezy większość uczniów oraz nauczycieli skorzystała z możliwości wyjścia na taras i zrobienia sobie zdjęcia na tle wnętrza pięknie iluminowanego stadionu. Sama zabawa trwała zaś do białego rana. Oprócz unikatowej scenerii, wszyscy zwracali uwagę na smaczne jedzenie i koszt  imprezy, porównywalny z cenami oferowanymi przez hotele i sale bankietowe w Trójmieście.

Nie jest to ostatnia w tym roku studniówka na stadionie, gdyż już za kilka dni bawić się u nas będą uczniowie III L.O. w Gdańsku, czyli słynnej „Topolówki”.

Newsletter

Formularz kontaktowy