PGE ARENA na Gdańskich Targach Turystycznych

PGE ARENA na Gdańskich Targach Turystycznych

Rok temu po raz pierwszy Gdańsk chwalił się swoim bursztynowym stadionem na międzynarodowych targach turystycznych organizowanych jeszcze w starych halach. W tym roku goście targów nie tylko mogli spotkać się z nami na stoisku PGE ARENY, usłyszeć o planowanych u nas imprezach, ale też zobaczyć obiekt osobiście, korzystając z bliskości Amber Expo i stadionu.

W ciągu trzech dni 16. już Gdańskich Targów Turystycznych odwiedziło nasze stoisko wiele osób. PGE ARENA reklamowała się na hali B „Salon Sportu i Rekreacji”. Arena piłkarska Mistrzostw Europy stała zaraz obok boiska koszykarskiego Trefla i blisko stoiska Klubu Lechia Gdańsk. Wszyscy razem zachęcaliśmy gości targów do aktywnego spędzania czasu, czy to kibicując swoim ulubionym drużynom, czy uprawiając sport czynnie.

W piątek i sobotę stadion  zwiedzało więc wielu gości Targów. Bilet na GTT upoważniał do wycieczki po obiekcie w promocyjnej cenie 5 zł. Osoby, które trafiły na hale wystawiennicze w niedzielę, z racji dnia meczowego zwiedzić stadionu już nie mogły, ale mieliśmy dla nich vouchery Lechii Gdańsk uprawniające do realizacji czterech biletów darmowych na trybunę rodzinną na spotkanie Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok.

Śmiało można więc powiedzieć że w dniach 12-13-14 kwietnia Letnica była głównym miejsce wypoczynku Gdańszczan a także wielu turystów.

Newsletter

Formularz kontaktowy