Napis LECHIA GDAŃSK na trybunach

W dniu 18 października 2012 r. na trybunach PGE Areny został oficjalnie zaprezentowany utworzony z krzesełek napis "LECHIA GDAŃSK".

W dniu 18 października 2012 r. na trybunach PGE Areny został oficjalnie zaprezentowany utworzony z krzesełek napis "LECHIA GDAŃSK".

Na takiej rangi obiektach identyfikacja klubowa bywa, ale nie musi się pojawiać. Tym bardziej jestem szczęśliwy, że na trybunach PGE ARENY widnieje napis Lechia Gdańsk” – mówił dziś Bogdan Magnowski, prezes Lechii Gdańsk dziękując Miastu za przychylne podejście do pomysłu Klubu.
Jestem chyba najstarszym kibicem Lechii” – śmiał się Andrzej Trojanowski, dyrektor Biura Prezydenta ds. Sportu i Euro 2012. – "W swojej pięćdziesięcioletniej historii kibicowania Biało-Zielonym za największe wydarzenie uważam  mecz z Juventusem, jeszcze z Traugutta. Pora otworzyć nowy rozdział. Chciałbym, by na PGE ARENIE Lechia zagrała z równie wielkim zespołem. Nie musze dodawać, że życzyłbym sobie, by ten mecz był wygrany!"
PGE ARENA jest naprawdę pięknym obiektem i to przyjemność móc na niej grać” – rewanżował się, poproszony przez dziennikarzy o kilka słów, Jarosław Bieniuk.

Oficjalna inauguracja napisu zaczęła się od krótkich przemówień, a potem poproszono gości o przejście na trybunę żółtą. Kapitan drużyny Łukasz Surma i jego zastępca Jarosław Bieniuk, razem z trenerem Bogusławem „Bobo” Kaczmarkiem mogli dokończyć dwa pozostawione dla nich do ostatnich szlifów krzesełka w literze „L”. O pomalowanie krzesełek poproszono także prezesa Lechii Bogusława Magnowskiego oraz dyrektora Andrzeja Trojanowskiego. 

 
 

Napis LECHIA GDAŃSK na trybunach - uroczystość _01

Napis LECHIA GDAŃSK na trybunach - uroczystość _02

Napis LECHIA GDAŃSK na trybunach - uroczystość _03

Napis LECHIA GDAŃSK na trybunach - uroczystość _04

Napis LECHIA GDAŃSK na trybunach - uroczystość _05

Newsletter

Formularz kontaktowy