Mistrzostwa Gdańska w Kartingu, Streetball i Unihokej! - sportowy czwartek na PGE ARENIE

Prawdziwa rewia sportowej radości - tak można podsumować to, co działo się dzisiaj na PGE ARENIE! Od rana na stadionie dzieci, młodzież i dorośli mogli sprawdzić się w swoich ulubionych dziedzinach sportu. Wyścigi gokartów, szybka, mocna koszykówka, profesjonalny unihokej, coraz modniejszy i w świetnym wykonaniu lacrosse! - wszystko to królowało na PGE ARENIE! Bawiący się na stadionie goście indywidualnie, lub grupowo walczyli o miejsca na podium.

W II MISTRZOSTWACH GDAŃSKA W KARTINGU w kategorii OPEN najlepsi okazali się: I m-ce Adrian Czaszyński, II m-ce Michał Gebert, III m-ce Paweł Krawczyk. A oto wyniki we wszystkich katergoriach:

III m-ce Paweł Krawczyk

W GRAND PRIX GDAŃSKA W STREETBALLU drużyną która pokonała inne byli: Gold Wings Brokers Politechnika, a zaraz za nimi znaleźli się GUMISIE i SOKOŁY. W sumie aż 17 drużyn walczyło o nagrody - główną 1000 zł i równie ciekawe za 2, 3 miejsce: sprzęt koszykarski i bony zakupowe zapewnia Decathlon Przymorze.

W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH POMORZA w UNIHOKEJU ULICZNYM zwyciężyła drużyna GDYNIA, za nią drużyna BEZ NAZWY, a na trzecim miejscu na podium stanęła ÓSEMKA WEJHEROWO. W tych zawodach udział wzięło 9 drużyn.