Messi na murawie i bilety w super cenie

Messi na murawie i bilety w super cenie

Już 20 lipca 2013 roku kibice zasiadający na trybunach PGE Areny, będą świadkami wielkiego, piłkarskiego wydarzenia. Najsłynniejszy klub piłkarski na świecie – FC Barcelona z Leo Messim w składzie rozegra pojedynek z Lechią Gdańsk podczas pierwszej edycji Super Meczu.

Zdobywca sześciu mistrzostw Hiszpanii i trzykrotny zwycięzca Ligii Mistrzów wraz z drużyną rozpocznie sezon 2013/2014 na gdańskiej murawie, a następnie rozegra kolejne spotkanie towarzyskie z Bayernem Monachium.

Lionel Messi wielokrotnie udowadniał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych – w meczu z Granadą pobił swój rekord przekraczając liczbę 300 goli. Jak zagra w zbliżającym się meczu z Lechią? Już niebawem będziemy mogli się przekonać i poczuć ogrom emocji kibicowania na własnej skórze!

Na wszystkich kibiców chcących wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu czekają bilety w specjalnej ofercie. Tylko w najbliższy weekend – od 12 do 14 lipca 2013 – bilety na Super Mecz będzie można zakupić w niższych cenach!

Promocyjne bilety do nabycia wyłącznie w kasach biletowych PGE Arena, przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, w godzinach 9:00 - 17:00. Przy zakupie każdego biletu należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Przed nami mecz pełen niezapomnianych wrażeń!

Newsletter

Formularz kontaktowy