Mecz Lechia Gdańsk-Korona Kielce zakończony remisem

Spotkanie 11 września to już czwarty w tym sezonie remis Lechii po 0:0 ze Śląskiem Wrocław, 3:3 z Wisłą Kraków, 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Piątkowy mecz Lechii Gdańsk z Koroną Kielce pod wodzą nowego trenera Thomasa van Heesena zakończył się remisem 0:0. Trener postawił na dwóch nowych zawodników Lechii – Aleksandara Kovacevicia i Sławomira Peszkę. Miejsce w wyjściowej jedenastce znalazło się także dla debiutującego w gdańskich barwach Nevena Markovicia, który zastąpił kontuzjowanego Jakuba Wawrzyniaka. Z kolei na prawą stronę defensywy wrócił Grzegorz Wojtkowiak, a w środku pola zagrał Michał Mak, zastępujący Sebastiana Milę. Opaskę kapitana podczas meczu na ramię założył Maciej Makuszewski, który stworzył dogodną sytuację do zdobycia bramki w pierwszej połowie. Mimo prób całego zespołu, nie udało się Biało-Zielonym zdobyć w meczu bramki.

lgdkor1

Spotkanie 11 września to już czwarty w tym sezonie remis Lechii po 0:0 ze Śląskiem Wrocław, 3:3 z Wisłą Kraków, 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała.  Podczas meczu na boisko wrócił Brazylijczyk Gerson i po raz pierwszy od dłuższego czasu po długotrwałej kontuzji, środkowy obrońca Lechii w drugiej połowie znów mógł z nim zagrać.