Majówka na PGE ARENIE

Majówka na PGE ARENIE

 

W związku ze zbliżającą się majówką, operator stadionu PGE ARENA Gdańsk przygotował liczne atrakcje w promocyjnych cenach, w tym nowość  – największy na Pomorzu tor gokartowy!

Nowy tor, który rozpocznie działalność 1 maja, może pomieścić jednocześnie 12 nowoczesnych gokartów, które mogą się na nim rozpędzać aż do 70 km/h. Tor będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-22.00, w weekendy w godz. 11.00-22.00.

Cennik gokarty:

za siedem minut ścigania od poniedziałku do piątku zapłacimy 30 PLN, w weekend 35 PLN.

W przypadku wyścigu 15 minutowego ceny wynoszą odpowiednio: 48 PLN oraz 58 PLN a za najdłuższy, pół godzinny zapłacimy 85 PLN i 100 PLN. Co ważne, tor działa także w dni meczowe.

Promocje majówkowe:

W dniach 1-4 maja będą obowiązywały niższe ceny lub oferta specjalna:

Kolej Tyrolska w okresie 1-4 maja 

- 25 zł indywidualnie

- 15 zł dla grup szkolnych oraz przyjaciół.

Wszystkie bilety na gokarty  uprawniają do jednorazowej zniżki  na Kolej Tyrolską - bilet 10zł/os.

Korzystając z coraz większej popularności stadionu i lepszej pogody, Operator stadionu uruchomił właśnie od 1 maja, nowe, stałe promocje:

  • od 1 maja zakup wejściówki do Green Lounge (cena 49 zł, konieczność posiadania biletu na najbliższy mecz) będzie uprawniał do zjazdu Kolejką Tyrolską za pół ceny (25 PLN zamiast 49 PLN).

Jeśli chcemy skorzystać z promocji trzeba zapłacić za zjazd w ciągu tygodnia od nabycia wejściówki do GL, a z samego zjazdu można skorzystać w wybranym, dogodnym dla nas terminie.

  • Podobnie działa zakup rodzinnego biletu na zwiedzanie (za 30 PLN).
  • Zakup biletu do Green Lounge uprawnia też do nabycia wejściówki na 7 minutowe wyścigi gokartowe z 50% zniżką. Z promocji należy skorzystać w ciągu tygodnia od zakupu wejściówki do Green Lounge.

 

Newsletter

Formularz kontaktowy