Koncert BON JOVI - ważne informacje organizacyjne!

Koncert BON JOVI - ważne informacje organizacyjne!
WEJŚCIE: Bon Jovi zagra na PGE ARENIE w środę 19 czerwca. Bramy stadionu otwieramy dla wszystkich o godz. 16:30. Godzinę wcześniej wpuszczane będą osoby posiadające następujące bilety: Diamond Circl...e VIP Package, Diamond Circle, GC (Golden Circle) Fast Track, Bon Jovi Fan Club. Posiadacze wymienionych biletów będą wpuszczani tylko wejściem od strony ulicy Uczniowskiej (brama numer 12). Posiadacze biletów w sektorach: Golden Circle, płyta A oraz na trybunach powinni udać się do bram od strony ulicy Żaglowej lub ulicy Marynarki Polskiej. Po pierwszej kontroli posiadacze biletów Golden Circle oraz płyta A muszą skierować się do tuneli numer 1 i 4. Z kolei posiadacze biletów na trybuny będą wchodzić na stadion poprzez górną promenadę.

SUPPORT: O godzinie 18:30 rozpocznie się występ zespołu IRA. Polscy muzycy zagrają dla Was ok 45 minutowy koncert. Bon Jovi ma wyjść na scenę ok. godz. 20:00.

PARKINGI: Ogólnodostępne będą parkingi P3 i P4. Cena jednego miejsca parkingowego to 20 zł. Płatność będzie dokonywana przy wyjeździe z parkingu. Po zakończeniu koncertu wyjazd z parkingu będzie odbywał się tylko w prawą stronę. W przeciwnym kierunku poprowadzony zostanie ruch pieszych. Takie zasady będą obowiązywały aż do momentu, gdy piesi opuszczą stadion. Może to potrwać od 30 do 40 minut.
Należy także dodać, że oddzielny parking został przygotowany dla osób posiadających bilety w lożach PGE ARENY. Będzie to parking P1 (w tym przypadku obowiązują specjalne przepustki).

SKM: Na koncert najwygodniej dotrzecie kolejką SKM. 19 czerwca będzie ona kursować według specjalnego rozkładu. Pierwszy kurs ze stacji Gdańsk Główny ruszy o godz. 17:00. Kolejne odjazdy planowane są co 20 minut aż do godziny 19:40. Po zakończeniu koncertu ze stacji Gdańsk Stadion – Expo pierwszy kurs w kierunku stacji Gdańsk Główny zaplanowano na godz. 23:00, a ostatni o godzinie 1:20. Przejazd kolejką SKM na stadion będzie bezpłatny dla wszystkich osób posiadających bilet na koncert.

AUTOBUSY: Dodatkowo, po koncercie w kierunku Zaspa/Przymorze odjadą dodatkowe kursy linii autobusowej 148 (z przystanku na skrzyżowaniu al. Hallera i ul. Czarny Dwór), zaś linie nocne będą obsługiwane przez dłuższe pojazdy przegubowe.

BILETY: W dniu koncertu będzie można cały czas nabywać bilety. Punkt sprzedaży wejściówek zostanie zlokalizowany w specjalnym kontenerze, który będzie mieścił się w pobliżu bramy numer 8 od strony ulicy Żaglowej. Sprzedaż  w dniu koncertu rozpocznie się od godziny 10:00 i będzie trwać do ok. 21:00.

JEDZENIE: Przy okazji koncertu Bon Jovi na PGE ARENA czynne będą punkty gastronomiczne. Kilka z nich ulokowanych zostanie na murawie stadionu. Pozostałe funkcjonować będą w stałych stadionowych punktach sprzedaży.

GADŻETY: Przygotowujemy stoiska z oficjalnymi gadżetami zespołu. Będę się one znajdowały w trzech miejscach: przy bramie numer 8 (od strony ulicy Żaglowej), na wewnętrznym ringu stadionu oraz na murawie. W punktach sprzedaży gadżetów będzie można płacić jedynie gotówką.

BEZPIECZEŃSTWO: Nie wnosimy na stadion!
a. broni
b. alkoholu
c. niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi
d. materiałów wybuchowych i pirotechnicznych
e. środków odurzających i substancji psychotropowych
f. środków trujących i promieniotwórczych
g. płynów łatwopalnych
h. innych przedmiotów, które w ocenie Organizatora mogą powodować zagrożenie
i. własnych napojów oraz artykułów spożywczych
j. aparatów fotograficznych i kamer lub innego sprzętu nagrywającego audio-video
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych w tym również napojów, kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach oraz banerów. Ponadto wprowadza się zakaz wprowadzania zwierząt na teren imprezy, za wyjątkiem psów asystujących.

MAPA: Poniżej znajdziecie mapkę pokazującą lokalizację poszczególnych stref na stadionie, zgodnych z zamówionymi przez Was biletami. Warto się jej przyjrzeć przed przyjazdem na koncert.

CZEKAMY NA WAS I NA DOSKONAŁĄ ZABAWĘ NA PIERWSZYM KONCERCIE BON JOVI W POLSCE!!!
Poniżej przedstawiamy mapę, na której widać dodatkowe parkingi przygotowane na koncert, a usytuowane poza stadionem.
 

Newsletter

Formularz kontaktowy