Dojazd na mecz Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Sportowa #MocWrażeń

Podpowiadamy jak dojechać na najbliższy mecz.

Dojazd komunikacją miejską:

• na mecz można dojechać darmowym pociągiem SKM, który będzie kursował na trasie Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion Expo - Gdańsk Główny. Kolejki kursują z peronu 5. Rozkład:

Zrzut ekranu 2017 12 08 o 09.00.44

• tramwaje linii 7 i 10 oraz autobusy linii 158 i 283 będą jeździły wg stałego rozkładu jazdy.

Dojazd samochodem:

Parking P4 będzie płatny 15 zł. przy wjeździe. Płatność wyłącznie gotówką.
Parking P5 będzie przeznaczony dla osób niepełnosprawnych posiadających przepustkę

Poniżej oficjalny komunikat ZTM:

W związku z organizowanym meczem w dniu 13.12.2017r. Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin na potrzeby meczu wyznaczone zostaną dodatkowe miejsca parkingowe dla autokarów w ciągu ul. Marynarki Polskiej, od skrzyżowania z ul. Śnieżnej do ulicy Uczniowskiej.

Głównym środkiem transportu na dojazd do stadionu i na powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion Expo. Uwaga! Pociągi SKM nie zatrzymują się na przystankach "Gdańsk Stocznia" i "Gdańsk Nowe Szkoty"!
Tramwaje linii 7 i 10 oraz autobusy linii 158 i 283 będą funkcjonować według stałych powszednich rozkładów jazdy.

Uwaga! Po zakończeniu meczu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 19:25 z Brętowa PKM do Nowego Portu oraz o godz. 19:58 z przystanku "Władysława IV" [2169] w kierunku Węzła Kliniczna zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, Kliniczna.

Uwaga! Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM Gdańsk.
Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej kibiców mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) chwilowe zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk www.ztm.gda.pl"

Newsletter

Formularz kontaktowy