Bon Jovi w masce jak Michael Jackson?...

Bon Jovi w masce jak Michael Jackson?...

Blisko trzygodzinne, bardzo energetyczne i niezapomniane w swoim brzmieniu koncerty daje podczas tegorocznego tournee grupa Bon Jovi. Podobnie u nas 19 czerwca. Tak długie występy na żywo to rzadkość. Na przeszkodzie w kilkugodzinnym koncercie mogą stanąć jedynie... kłopoty z alergią lidera zespołu.

Europejska część trasy koncertowej Bon Jovi rozpoczęła się 14 maja w Sofii. Zespół dał z siebie wszystko, choć występ trwał nieco krócej niż zwykle. Powodem były problemy lidera anerykańskiego zespołu. - Rzeczywiście, graliśmy krócej niż pierwotnie planowaliśmy. Wszystko z powodu mojej alergii, która dała mi się bardzo we znaki. To jednak dowodzi, że nie bawimy się w granie z playbacku – tłumaczył Jon Bon Jovi. - W przyszłości jeśli zacznie mi dokuczać alergia założę chyba na twarz maskę i będę prezentował się jak Michael Jackson – żartował dwa dni później lider zespołu w trakcie konferencji prasowej w Wiedniu.

Problemów z głosem Jon Bon Jovi nie miał już w stolicy Austrii, gdzie w miniony piątek odbył się kolejny koncert w ramach trasy "Because We Can". W długim i energicznym występie pomogły mu warunki atmosferyczne... W Wiedniu tego dnia padał rzęsisty deszcz. - Pewnie część z was o tym wie – jestem chyba jedyną osobą, która cieszy się z tego deszczu – żartował w trakcie koncertu wokalista.

Jon Bon Jovi zapewnia, że w trakcie kolejnych występów da z siebie wszystko i postara się spędzić na scenie jak najwięcej czasu. - Zapewniam, że teraz mój głos pracuje naprawdę świetnie i będzie to można z całą pewnością usłyszeć w trakcie kolejnych występów. Uwielbiamy grać na żywo dla naszych fanów i dlatego nie będziemy się oszczędzać! – obiecuje lider Bon Jovi.
Przy okazji koncertu w Wiedniu managment amerykańskiej grupy zdradził, że zespół Bon Jovi przygotował na tegoroczną trasę koncertową 60 utworów. Podczas każdego z występu wykonuje około 25 piosenek odpowiednio dobierając je do miejsca, w którym grany jest koncert.

Bilety na koncert Bon Jovi w Gdańsku można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Newsletter

Formularz kontaktowy